" Powtarzaj...:zostałem powołany; nie było lepszych?" (Z. Herbert)

Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą     17.11. 2019

1. Przyszła niedziela, to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego – święto Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Jest to patronalne święto naszego seminarium – taca z tego dnia przeznaczona na utrzymanie tej ważnej uczelni.

_________________________________________________

2 . Także w przyszłą niedzielę naszą parafię odwiedzi w  ramach tzw. wizytacji duszpasterskiej ks. Biskup Ordynariusz Tadeusz Lityński. Układ Mszy św. będzie następujący .

Różanki – 7.00 i 12.30 ( przed Mszą św. o 12.30 będzie powitanie kanoniczne w przedsionku kościoła i wprowadzenie ks. Biskupa )

Rybakowo – 8.15

Zdroisko – 9.45

Wojcieszyce – 11.00

Santoczno – 17.00 (Msza św. z sakramentem Bierzmowania)

O godzinie 15.00 w kościele w Różankach będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego,  i spotkanie z członkami wspólnot Żywego Różańca, Przyjaciół Paradyża, Kręgu Biblijnego, Caritas i scholii.

Bardzo serdecznie zapraszam na to spotkanie, mimo pory obiadowej w wielu domach ?

__________________________________________________

3. W czwartek od 17.00 w kościele w Różankach możliwość spowiedzi dla kandydatów do Bierzmowania, ich rodziców, świadków, rodzeństwa. O godz. 18.00 Msza św. podczas której zostaną poświęcone krzyże dla kandydatów , a po Mszy św. pierwsza próba samej uroczystości.

W sobotę  taka próba odbędzie się już w Santocznie-o godz. 16.00

____________________________________________________

4. W tym tygodniu zmarł + Władysław Wolich, pogrzeb w Różankach w poniedziałek o 11.00

____________________________________________________