Ogłoszenia na  Niedzielę Trójcy św.  -  7.06.2020

1 . Dziś I Niedziela Miesiąca- zmiana tajemnic Żywego Różańca i chwila adoracji po każdej Mszy św.

____________________________________________________

2. W czwartek uroczystość Bożego Ciała . Z wiadomych powodów tegoroczne obchody tego święta muszą być inne i na pewno nie powodujące zagrożenia epidemiologicznego . Dlatego zapraszam na Mszę św. o godz. 12.00 w Różankach na naszym cmentarzu . Obszar cmentarza, grupowanie się rodziny przy grobach bliskich ,a więc w bezpiecznej odległości od siebie -są dobrym pomysłem na uczczenie obecności Jezusa pod postacią Chleba i wina bez stwarzania zagrożenia.

Przewidywana pogoda (bardzo ciepło) i nagłośnienie cmentarza dają możliwość „innego” – ale bezpiecznego spotkania z Jezusem Eucharystycznym .

Serdecznie zapraszam dzieci, które już przystąpiły do I Komunii by zgromadziły się w albach  przy bramie cmentarza o 11.45 – postaramy się by to właśnie one były „żywym wiankiem” wokół Jezusa ??

W oktawie Bożego Ciała będziemy po każdej Mszy św. wieczornej wystawiali Najświętszy Sakrament na chwile adoracji

Pomimo braku procesji- nie zapomnijmy o udekorowaniu okien naszych domów na ten dzień . To także świadectwo wiary !

Dodatkowo w tym dniu Msze św. o 9.00 w Santocznie i o

10.00 w Wojcieszycach .

________________________________________________

3. Do nabycia „Gość Niedzielny” i „Niedziela”