" Powtarzaj...:zostałem powołany; nie było lepszych?" (Z. Herbert)

Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkanocną     19 .05. 2019

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w Uroczystościach rocznicy Objawień Fatimskich 13 maja.

__________________________________________________

2.  Od poniedziałku rozpoczynamy gruntowny remont Salki Katechetycznej pod plebanią . Przewidywany koszt prac to 22 tys. zł . Jeśli przez najbliższe niedziele udałoby się nam o jakiś procent więcej złożyć w ofierze na tacę, będę bardzo wdzięczny .

Dziś po Mszy św. w południe w Różankach można zaopatrzyć się w ciasto do „popołudniowej kawy” ? Ofiary złożone przy tej okazji zasilą konto tej właśnie inwestycji .

_________________________________________________

3.Trwa miesiąc maj, pamiętajmy o Litanii do NMP – czy to wspólnie odmawianej po każdej Mszy św. w dni powszednie, czy to w modlitwach indywidualnych .

_______________________________________________

4. Do nabycia tygodniki katolickie  : „Niedziela” i „Gość Niedzielny”

_____________________________________________

5. Za wszelką pomoc mijającego tygodnia, za wszystkie ofiary na sprzątanie kościoła i kwiaty – z serca dziękuję .

__________________________________________________________