Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu   - 29.03.2020

1.Codziennie w kościele w Różankach jest możliwość osobistej modlitwy od 9.00 do Mszy św. wieczornej.

Zgodnie z prośba księży Biskupów zachęcam do łączności

w modlitwie różańcowej o ustanie epidemii każdego dnia o 20.30

Istnieje też możliwość zamawiania intencji mszalnych bądź też zapotrzebowania na jakieś dokumenty z Biura Parafialnego przez pocztę elektroniczną pod adresem rozanki@diecezjazg.pl

Dziś także będzie transmitowana Msza św. z kościoła w Różankach w internecie o godz. 18.00  Transmisja dostępna będzie pod linkiem

(To pierwsza taka próba, więc.. trzymajmy kciuki czy się uda ? )

________________________________________________

2 . W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca.

Chorych odwiedzę w piątek przed południem , w sobotę Nabożeństwo I Soboty o 17.30 a w niedzielę powinna być zmiana tajemnic Żywego Różańca.

(z wiadomych powodów i obostrzeń sanitarnych – proszę, by członkowie Żywego Różańca pozostali w kwietniu przy tych samych rozważanych tajemnicach – zmianę dokonamy dopiero w maju)

Przyszła niedziela  to - Niedziela Palmowa. ________________________________________________

3. Droga Krzyżowa w piątek w Różankach o 17.30 .

W Wojcieszycach Msza św. w piątek o 16.30

________________________________________________

4. W związku z niemożnością innej formy zorganizowania spowiedzi Wielkanocnej – zachęcam do skorzystania z niej w dowolnym dniu tygodnia od 17.20 do 18.00. Dodatkowo – w najbliższy piątek będzie taka możliwość od 20.00 do 21.00 w kościele w Różankach .

5. Za każde dobro tego tygodnia – każdy gest solidarności, zatroskania o parafię (o proboszcza ? ) , za wszelką pomoc przy wycinaniu krzaków wokół ogrodzenia kościoła w Różankach, za każdą ofiarę …z serca dziękuję …. ?❤