" Każdy uczynek z miłości, stawia nas twarzą w twarz z Panem Bogiem." św. Matka Teresa

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20. 09. 2020

1.Dziś odpust Różankach o godz. 13.00.

Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które włączyły się w przygotowanie tej uroczystości.

2. Dzisiaj w niedzielę Dzień Środków Społecznego Przekazu, Pielgrzymka Świata Pracy na Jasną Górę oraz zbiórka do puszek na KUL i na Wydział Teologiczny.

3.W ramach akcji Pola Nadziei można nabywać cebulki żonkili w celu wsparcia Hospicjum św. Kamila w Gorzowie.

4.Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania 8 kl. Szkoły Podst. w czwartek o 17.15 salce parafialnej.

5.W przyszła niedzielę obchodzimy  Dzień Migrantów i Uchodźców, po Mszach św.  w całym kraju zbiórka do puszek. Środki uzyskane ze zbiórki zostaną przeznaczone na wsparcie uchodźców przebywających na wyspie Lesbos w Grecji, poszkodowanych w wyniku niedawnego pożaru obozu i koczowiska.

6.Przypominamy o obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w maseczkach ochronnych i zachowaniu 1,5 metrowej odległości.

7.Bóg zapłać za ofiary, wykonywane prace i dbałość o nasz kościół.

8.Parafianom i gościom życzę spokojnego tygodnia.

9.W Par. Pierwszych Męczenników w Gorzowie Wlkp. w dniach 28-30.09 odbędą się rekolekcje różańcowe – nauki na Mszach Św. o godz. 9.00 i 18.00. Szczegóły na plakacie.

This website was created for free with Stronygratis.pl. Would you also like to have your own website?
Sign up for free