" Powtarzaj...:zostałem powołany; nie było lepszych?" (Z. Herbert)

Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą  - 19.01.2020

1. Kończy się powoli tegoroczna „Wizyta Kolędowa”.  Jeszcze w poniedziałek i wtorek odwiedzę mieszkańców  :

Poniedziałek 20.01 - ul .Niepodległości,  (od ronda w stronę Wojcieszyc)   Oś. Parkowe 8  i ul. Gorzowska

Wtorek 21.01 - ul. Wiśniowa, Szkolna , Zielona

W przyszła niedzielę chciałbym podsumować ten czas w Państwa domach .

_________________________________________________

2 . Msza św. we wtorek w Różankach o 7.30 jeszcze, a od środy już normalnie o godz. 18.00 .

Biuro Parafialne jeszcze we wtorek nie będzie czynne w normalnych godzinach, ale już w piątek zapraszam od godz. 18.30

_________________________________________________

3. Do nabycia tygodniki katolickie : „Gość Niedzielny” i „ Niedziela” ___________________________________________________

4. W związku z przypadającymi w tym tygodniu świętami naszych babć i dziadków – wszystkim seniorom wypełniającym tę jakże potrzebną funkcję  zycze wiele sił i cierpliwości do swoich wnuków ?